Letnie Mistrzostwa Klubowe BKT 2011

20 czerwca rozegraliśmy kolejne Letnie Mistrzostwa Klubowe BKT 2011. Wystartowało w nich 15 naszych najmłodszych adeptów i 2 Kadetów.

Czwórbój:

• Kat. Dziewcząt – I miejsce Róża Rogowska, II miejsce Wiktoria Szymoniak i Aleksandra Nowocień (Na zdjęciu Ola stoi na podium na miejscu 3-m, lecz po dokładnej analizie wyników okazało się, że dziewczynki zremisowały i obie zajęły 2-e miejsce.)
  • Kat. Chłopcy 1 – I miejsce Alan Górzyński, II miejsce Wiktor Dzięciołowski, III miejsce Szymon Mielcarzewicz.
  • Kat. Chłopcy 2 – I miejsce Bartosz Kowalski, II miejsce Gracjan Hinz, III miejsce Adrian Wenderlich.
  • Kat. Młodzik do 35 kg – I miejsce Michał Gorczyński, II miejsce Robert Nowakowski.
  • Kat. Młodzik + 35 kg - I miejsce Paweł Domaradzki, II miejsce Igor Szostek.

Dwubój - Kopnięcia w wyskoku:

• I miejsce Maciej Joachimiak, II miejsce Szymon Kamiński

Walka:

• Kat. Kadet – I miejsce Mikołaj Witkiewicz, II miejsce Sebastian Mróz.

22 czerwca rozegraliśmy jeszcze jedną konkurencję w ramach LMK BKT 2011 - Kopnięcia w wyskoku, trójbój ( wznoszące Ap Czagi, Jop Czagi z rozbiciem deski na odległość oraz kopnięcie dowolną techniką obrotową na wysokość) dla młodzieży i dorosłych. I miejsce zajął Damian Domagała (wygrał wszystkie konkurencje), II miejsce Patryk Pepeta (lI-gi w Ap Czagi) i Marek Mróz (II-gi w technice obrotowej). III miejsce przyznaliśmy pozostałym startującym zawodnikom: Mikołaj Witkiewicz, Sebastian Mróz, Michał Szczepanek.

Kategoria Kadet

Kategoria Młodzik +35kg

Kategoria młodzik -35kg

Dwubój - kopnięcia z wyskoku

Kategoria Chłopcy 1

Kategoria Dziewcząt

Aby obejrzeć więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.