II Mistrzostwa Polski PFKSiSW

Na zaproszenie Prezesa Polskiego Stowarzyszenia MDKTSD Józefa Drozdowskiego posiadacza stopnia 4 Dan, troje naszych zawodników w dniu 23.03.2013 r. wzięło udział w II Mistrzostwach Polski PFKSiSW, których gospodarzem był wyżej wspomniany Prezes Józef Drozdowski.

Bartosz Ćwikliński, Agata Wojciechowska i Piotr Kroschel rozegrali pokazowy turniej Poomsae oceniany przez neutralnych sędziów. Uplasowali się w ww. kolejności otrzymując pamiątkowe medale i statuetkę dla klubu.
Start ten miał na celu zaprezentowanie i przybliżenie obu stronom rodzajów konkurencji sportowych rozgrywanych w odległych do tej pory federacjach - WTF i PFKSiSW.

Kilka dni przed zawodami gościliśmy trenera Józefa Drozdowskiego na naszym treningu.