Pokazy na imprezach charytatywnych

Pod hasłem "Nigdy nie przestaję marzyć" w dni 20 maja w Zielonych Arkadach odbyła się akcja zorganizowana przez Fundację Mam Marzenie. W ramach tej akcji daliśmy pokaz taekwondo. Grupę dzieci, białe i żółte pasy, reprezentowali: Bielawski Kordian, Cieśliński Paweł, Echaust Martina, Gorzechowska Oliwia, Ostrowska Gabriela, Paraszczuk Adrianna, Strzyżewska Alisa, Wachowicz Tobiasz, Wilczaszek Weronika, Zawistowski Jakub, Zawistowski Jan.

Po pokazie dzieci na scenę w Zielonych Arkadach wkroczyły czarne pasy.

W dniu 3 czerwca grupa naszych czarnych pasów wzięła udział w Gali Sztuk Walki w Inowrocławiu. Była to impreza charytatywna, której celem była pomoc Oddziałowi Dziecięcemu Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu. Organizatorem był Aikido Ikeda Dojo Inowrocław. W Gali wzięło udział około 10 klubów z województwa. Tym razem nasz klub reprezentowała tylko grupa czarnych pasów.