10-lecie istnienia PMDK TSDA

W sobotę 3 października trener Dariusz Ćwikliński oraz Daria Ćwiklińska, Damian Domagała, Agata Wojciechowska, Mikołaj Witkiewicz i Kacper Osiadło wzięli udział w Gali Mistrzów zorganizowanej w Brodnicy z okazji 10-lecia istnienia Polish Moo Duk Kwan Tang Soo Do Association.

Pokaz w wykonaniu naszej drużyny znajduje się >tutaj< oraz w Galerii, w zakładce filmiki.
W czasie uroczystości prezes PMDK TSDA Józef Drozdowski publicznie przypomniał, że na początku lat 90-tych nasz trener był pierwszą osobą, która pomagała mu rozwijać i propagować sztuki walki na tym terenie.
Tym bardziej miłą niespodzianką było przyznanie naszemu trenerowi Dariuszowi Ćwiklińskie
mu honorowego czarnego pasa Polish Moo Duk Kwan Tang Soo Do Association oraz wręczenie pamiątkowej statuetki wraz z dyplomem uznania o treści:
"Dla Master Taekwondo WTF Dariusz Ćwikliński, z wyrazami głębokiego uznania i podziękowania za rozwój Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki."

Wyjazd ten można uznać za bardzo udany, także z tego względu, że powstał projekt dalszej systematycznej współpracy z PMDK TSDA oraz Polską Federacją Koreańskich Sztuk i Sportów Walki.