Egzamin na stopnie mistrzowskie

26 listopada odbył się w BKT publiczny egzamin na kolejne stopnie mistrzowskie. Do egzaminu podeszli: Marta Wojciechowska, Bartosz Ćwikliński i Damian Domagała,
Egzaminowani zaprezentowali elementy wszystkich składowych taekwondo. Pokazali układy - poomsae, hanbon kiorugi, elementy walki sportowej, samoobrony oraz bardzo efektowne rozbicia, obejmujące techniki ręczne, kopnięcia oraz kopnięcia w wyskoku. Musieli się również wykazać wiedzą teoretyczną z zakresu taekwondo oraz jego historii. Egzamin trwał ok. godziny i obserwowała go spora liczba rodziców oraz młodszych adeptów BKT.
Cała trójka zdających otrzymała promocje na kolejne stopnie mistrzowskie: Marta na stopień 2 DAN, a Bartosz i Damian na stopień 3 DAN.

Egzaminatorem był trener Dariusz Ćwikliński. który jest doświadczonym egzaminatorem na stopnie mistrzowskie - wielokrotnie był członkiem komisji przeprowadzających centralne tzn. ogólnopolskie egzaminy na czarne pasy. Był też członkiem pierwszej polskiej komisji egzaminacyjnej - w roku 2006 trzech pierwszych Polaków otrzymało oficjalne uprawnienia Kukkiwon. Komisja ta w składzie Mariusz Burdalski, Dariusz Nowicki (obaj z Olsztyna) oraz Dariusz Ćwikliński przeprowadziła pierwszy "polski" egzamin na stopnie mistrzowskie.