III Bydgoskie Sparingi Międzystylowe 2014

W dniu 24 maja odbyła się już trzecia edycja międzyklubowych sparingów. Zmierzyli się zawodnicy z Bydgoskiego Klubu Kyokushin Karate i Bydgoskiego Klubu Taekwondo.

Nasz klub reprezentowali młodzicy: Wiktoria Małecka, Błażej Idziak i Jędrzej Nogacki oraz kadeci: Mikołaj Śmigielski i Daniel Wawrzyniak. Towarzyszyli im wszyscy trenerzy naszego klubu: Dariusz Ćwikliński, Damian Domagała i Daria Ćwiklińska.

Aby pokazać zebranym rodzicom różnice pomiędzy karate a taekwondo, na początku spotkania zaprezentowane zostały cztery pokazowe walki: 2  w regulaminach kyokushin knock-down i 2 sportowego taekwondo.
W części głównej spotkania, reprezentanci obydwu klubów stoczyli pięć pojedynków. Każdy z nich trwał dwie minuty, po jednej minucie wg każdego z regulaminów. Walki sędziowali trenerzy: Dariusz Ćwikliński i Jarosław Remus.
Pojedynki były bardzo emocjonujące i toczone z olbrzymim zaangażowanie zawodników. Zgodnie z tradycją kończyły się uściskiem dłoni bez werdyktu sędziowskiego. Cieszymy się z bardzo dobrej postawy naszych najmłodszych zawodników.

Więcej zdjęć w Galerii.