Starty w maju 2014

Kacper Osiadło wraz z trenerem Dariuszem Ćwiklińskim

Kacper Osiadło wystartował w Mistrzostwach Polski Juniorów w Łodzi w dniach 9-10 maja.
Niestety Kacper przegrał pierwszą walkę jednym trafieniem i ujemnymi punktami za wyjścia poza matę.

Ekipa BKT w komplecie: (od lewej) Agata Wojciechowska, Ola Nowocień, Eryk Rochowicz, Daniel Wawrzyniak, Mikołaj Śmigielski, Daria Ćwiklińska

W dniach 16-17 maja w Jarocinie odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży strefy zachodniej, w których wystartowali: Aleksandra Nowocień, Eryk Rochowicz oraz Daniel Wawrzyniak. Cała trójka wzięła udział tylko w konkurencji poomsae.
Eryk zajął 5, premiowane kwalifikacją do Finału OOM, miejsce. Finał odbędzie się pod koniec czerwca.
Ola weszła do finałowej ósemki, gdzie zajęła 6 miejsce. Do kwalifikacji zabrakło zaledwie 0,2 punkta!
Daniel w swoim debiucie zajął 10 miejsce, tracąc niewielką liczbą punktów do finałowej ósemki.
Do Jarocina pojechał również Mikołaj Śmigielski, który ostatecznie nie mógł wystartować.

Gratulujemy Erykowi drugiej kwalifikacji do Finału OOM, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie BKT podczas startów.

W naszej Galerii można znaleźć więcej zdjęć z zawodów.