Kolejne sparingi międzystylowe

W sobotę 23 listopada na sali gimnastycznej SP nr 41 odbyło się bardzo interesujące spotkanie zawodników z trzech bydgoskich klubów sztuk walki: Bydgoskiego Klubu Taekwondo, Bydgoskiego Klubu Kyokushin Karate i szkoły kung-fu Shaolin Si Dju Su. 27 zawodników zaprezentowało walki w rożnych regulaminach: taekwondo sportowego, karate knock-down, san shou kung-fu, K-1 i grapplingu. Walki miały charakter prezentacyjny a nie sportowy i nie były wydawane werdykty o zwycięstwie. Ideą spotkania nie była rywalizacja lecz prezentacja odmienności różnych sportów walki i przyjacielskie porównanie umiejętności. (tekst i zdjęcia - źródło: Bydgoski Klub Kyokushin Karate)

Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników: Damian Domagała i debiutujący Mikołaj Śmigielski. Damian stoczył jedną walkę, a Mikołaj trzy walki: 2 z reprezentantami Kung Fu i jedną z reprezentantem Karate. Wszystkie walki toczone przez naszych zawodników rozegrane zostały wg reguł Taekwondo sportowego."