Precasting - Bydgoszcz
26 kwietnia 2015 r. w City Hotel Daria Ćwiklińska w asyście Kacpra Osiadło i Dariusza Ćwiklińskiego zgłosiła się do VIII edycji programu TVN "Mam Talent".Po dokonaniu rejestracji Daria otrzymała numer 3207.Nasz pokaz miał miejsce około południa.Na precastingu wynik nie jest ogłoszony od razu - trzeba czekać na telefon, który zadzwoni na "TAK" lub jeśli nie zadzwoni w ciągu 14 dni, oznacza to "NIE".
Już po 2 dniach Daria odebrała telefon z informacją, że jedziemy do Gdańska!

Casting - Gdańsk

Castingi w Gdańsku trwały 2 dni, 08. i 09. czerwca 2015 r. My wyznaczeni zostaliśmy na 1-y dzień. Casting to nie żarty, a nawet pewne ryzyko. Za stołem siedzi  już „właściwa”, znana z TV komisja (to nie oni oceniają na precastingu). Jedno podejście, bez szans poprawek, na zasadzie występu na żywo, z tą różnicą, że bez gwarancji pojawienia się na wizji. Równie dobrze może zostać wyemitowany cały występ, jak jego skrót, bądź też tylko migawka. Można także  zostać całkiem pominiętym (zdarza się to nawet tym, którzy ocenieni zostali na 3 x TAK) i co może jest lepsze, niż znaleźć się w puli „wyśmianych”.

Założenie było następujące: jeśli znajdziemy się wizji, to cel został osiągnięty.

Powiększyliśmy ekipę do 6 osób, a Daria kupiła sobie czarny dobok i czerwone buty, żeby wyraźnie kontrastować z ubranymi na biało asystentami.
Stoją od lewej: Kacper Osiadło, Marek Malinowski, Daria Ćwiklińska, Bartosz Ćwikliński, Damian Domagała, Mikołaj Witkiewicz.

Ułożyliśmy nową choreografię. W trakcie 2-minutowego występu Daria miała pokazać fragment Poomsae, stoczyć walkę  z 5-ma napastnikami w stylu Bruce'a Lee (szybkie, ekonomiczne nokauty) oraz rozbić szybkościowo 15 cienkich pokazowych desek (w 3 seriach po 5).

W sumie całkiem sporo jak na 2 minuty. Ile prób z rzędu może wytrzymać osoba „uwijająca się” przez 2 minuty w tempie większym niż na zawodach sportowych ?

>Nagranie próby castingu<

 
Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć
Precasting w Bydgoszczy do edycji "Mam Talent" 2016 na oficjalnym Funpage'u programu reklamowany był naszymi występami.


 
                                                       fot. Grzegorz Press                                                                     fot. Cezary Piwowarski
Zakładka w budowie.