X Techniczne Mistrzostwa Polski

W sobotę 13.10.2018 r. w Białymstoku odbyły się X Techniczne Mistrzostwa Polski. Nasz klub reprezentowali:
  • Bartek Ćwikliński - zdobył tytuł Mistrza Polski w parze
  • Damian Domagała - zdobył brązowy medal indywidualnie

Trening z Mistrzem Kang Cheol In 7 DAN

26.09.2018 r. gościliśmy w naszym klubie Mistrza Kang Cheol In 7 DAN. Szkolenie było okazją do poznania typowo koreańskich ćwiczeń treningowych. Dla większości zawodników biorących udział w szkoleniu było to nowe doświadczenie i pierwsze spotkanie z Koreańskim Mistrzem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty udziału podpisane przez Mistrza.

Otwieramy nowy punkt

OTWIERAMY NOWY PUNKT !!!

Od 10.09.2018 r. jesteśmy też w Szkole Podstawowej nr 46, ul.Kombatantów 2. Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki od 18:30 do 19:30.
Wszystkich chętnych zapraszamy !

Treningi 2018/2019

KONIEC WAKACJI !!! Od poniedziałku 03.09.2018 r. wracamy na salę według rozkładu z ubiegłego roku.

Puchar Polski Poomsae 2018

W sobotę 09.06.2018 r. w Białymstoku rozegrano II edycję Pucharu Polski Poomsae 2018. Nasz klub reprezentowało dwoje zawodników: Daria Ćwiklińska i Bartosz Ćwikliński. Wystartowali w konkurencji par synchronicznych oraz każdy indywidualnie: Daria - Senior I kobiet i Bartek - Senior I mężczyzn. We wszystkich konkurencjach zdobyli złote medale !